ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız 2011 yılından bu yana, Palet Stretch Film, Endüstriyel ambalaj filmi olan stretch film ürünlerinin üretimi ve satışında hizmet vermektedir. Değişken müşteri ihtiyacına uygun çözümler üretmek konusunda iddialı bir kuruluştur.

Tecrübeli kadrosu hızla gelişmekte olan ürünleri ile, teknolojik alt yapısı bu anlamdaki çalışmalara büyük katkı sağlamaktadır. Uzun vadeli hedeflere doğru sağlam adımlarla yürümekte olan BVS Plastik müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı; verimli, yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Kalite, uygun fiyat ve hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermemek firmamızın kurumsal yapısının temel taşlarındandır.

Ürünlerimiz kullanıcının en yüksek verimi alabileceği şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizi kullanmak kullanım sırasındaki maliyetinizi azaltır.

Ürünlerimiz %100 geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur.

MİSYON

Yüksek kalitede ve zamanında teslimat güvenililiği. Yüksek kalitede malzeme. Müşteri ihtiyaçlarına hizmet garantisi.

VİZYON

Ambalaj Ürün ve Hizmetlerinde kalite güvencesi ile lider tüketici odaklı şirket olmak.

HEDEFLERİMİZ

BVS Plastik, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir ambalaj firması olmayı, teknolojinin ve gelişimin rehberliğinde hızlı ve tutarlı adımlar atan şirketimiz, iç ve dış pazarlama sunduğu kaliteli ürün ve hizmet ile kendini kanıtlamayı hedeflemektedir.

TOP