BVS PLASTİK hakkında merak ettikleriniz yakında web sitemizde.

  • 0day
  • 00saat
  • 00dak
  • 00san
Launch Date
Gizli bir bakış:

BVS PLASTİK BASINDA

2014

Gazetem.ru

Türk firmaları, RosUpack 2014 Fuar’ında

Türk firmaları, Rusya’nın en önemli Ambalaj ve Paketleme Fuarı (“RosUpack 2014)’te Plastik Sanayicileri Derneği PAGDER-AKMİB öncülüğünde görücüye çıktılar.

Plastik Sanayicileri Derneği tarafından yapılan açıklamada, 17-20 Haziran tarihlerinde Moskova’da gerçekleştirilen fuarda firmalar, Türkiye’nin ihracatını ve ambalaj pazarındaki etkinliğini artıracak ikili görüşmeler gerçekleştirerek, önemli bağlantılar kurdular.

Açıklamada, 20 bini aşkın kişinin fuarı ziyaret ettiği belirtilerek şöyle devam edildi:

“ Türkiye’yi dünya plastik pazarının önde gelen üretim ve tedarik merkezlerinden birisi yapmak vizyonuyla uluslararası faaliyetlerini sürdüren Plastik Sanayicileri Derneği PAGDER AKMİB işbirliğiyle, Rusya’nın en önemli Ambalaj Endüstrisi ve Paketleme Makina Fuarı RosUpack’a milli katılım sağladı. Fuarda, Türk firmaları, son teknoloji ürünleri ile dikkat çekti ve önemli ikili bağlantılar kurdu.

38 ülkeden 700 firmanın kendilerini tanıttığı fuarda, Türkiye’den de 10 firma ile ulusal katılım sağlandı.

Moskova Ticaret Müşaviri Sinan Çetin, AKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, AKMİB Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Güven ve AKIB Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Sarı’nın da Türk firma ve ziyaretçiler ile birlikte incelemelerde bulunduğu fuarda, 26 Türk firması stant açtı.”

Ambalaj ve Paketleme Fuarı’na katılanların listesi ise şöyle:

“Milli Katılımcılar:

 

BVS Plastik Ambalaj İth. İhr. San. Ltd. Şti.

 

 

2014

Akib.org.tr

Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AKMİB) tarafından 17-20 Haziran 2014 tarihlerinde Moskova / Rusya'da düzenlenen Rosupack Fuari'na Türkiye'nin milli düzeyde katılımı ilk kez gerçekleştirilmiştir. Milli katılım organizasyonunda Türkiye 10 firma ile temsil edilmiştir.

Söz konusu fuara katılan firmalar paketleme makinaları ve teknolojileri, gıda ve gıda işleme ekipmanları, ambalaj malzemeleri ve tüm sanayi sektörlerinde, etiketleme ekipmanları ve lojistik için bitmiş paketleme ve depolama donanımları, plastik teknolojileri, araçları ve materyallerini sergilemişlerdir. Fuarda AKMİB'i temsilen AKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Uğur Ateş ve Yönetim Kurulu üyesi Sn. Kazım Güven yer almıştır.

Milli katilim organizasyonu ile fuara katılan firmalar:

Bvs Plastik Ambalaj İth. İhr. San. Ltd. Şti

PRESENT
TOP